Zestaw Taśma SMD 60/m 4000K IP20 5m + Zasilacz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19.2 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 2mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 25 |
| MATERIAŁ | FPC+ABS |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 2.6W/0.5m |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 8mm |
| NOWOŚCI | 24 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5000mm |
| WAGA NETTO | 0.09kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 240lm/0.5m |
| WAGA BRUTTO | 0.12kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.3 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 4.5kg |
