ZASILACZ LED 15W IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 15W/ 12V / 1.25A |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.067 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 98 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14.74 kg |
| WAGA BRUTTO | 0.07 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 38 mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 25 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 200szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14.74 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 200szt |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| KATALOG | 2023 |
| MOC | 15W/ 12V / 1.25A |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 38 mm |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 98 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 25 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WAGA NETTO | 0.067 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| WAGA BRUTTO | 0.07 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
