ZASILACZ LED 250W IP20
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| MATERIAŁ | METAL |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 250W / 12V / 20.83A |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 27.36 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 227 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 72 mm |
| WAGA NETTO | 0.45 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| WAGA BRUTTO | 0.53 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| WAGA NETTO | 0.45 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| WAGA BRUTTO | 0.53 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 50szt |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 27.36 kg |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 72 mm |
| MOC | 250W / 12V / 20.83A |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 227 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
