TAŚMA LED 3M +ZASILACZ IP65 B.ZIMNA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 8mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA NETTO | 0.15kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7kg |
| WAGA BRUTTO | 0.17kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16 |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | 8330 - F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 14.4W |
| MATERIAŁ | PCB |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Uziemienie | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 300mm |
