ZASILACZ LED 25W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz wykonany jest z najwyższej jakości bezpiecznych materiałów dzięki czemu wykazuje się wysoką wydajnością oraz długą żywotnością.
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.133 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 85 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 17.40 kg |
| WAGA BRUTTO | 0.136 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 59 mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 33 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 120szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 25W /12V / 2.1A |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | METAL |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.133 kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.136 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 17.40 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 120szt |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 59 mm |
| MOC | 25W /12V / 2.1A |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 85 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 33 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
