ZASILACZ MONTAŻOWY 15W IP65
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.112 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 24 mm |
| WAGA BRUTTO | 0.116 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 48 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 168szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 15W / 12V / 1.25A |
| MATERIAŁ | METAL |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 58 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 20.50 kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 48 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WAGA NETTO | 0.112 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| WAGA BRUTTO | 0.116 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 168szt |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 20.50 kg |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 24 mm |
| MOC | 15W / 12V / 1.25A |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 58 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
