MEAN WELL LRS-150-24 Zasilacz impulsowy; modułowy; 156W; 24V; 6.5A; 85-132VAC/170-264VAC; 240-370VDC
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zabezpieczenia: przeciwzwarciowe, przepięciowe oraz przeciążeniowe
Pobór mocy w stanie jałowym <0,5W (35W/50W), <0,3W (75W/100W), <0,5 (150W)
Wytrzymałość do 300VAC na wejściu przez 5 sekund
Wytrzymałość na wibracje do 5G
Możliwość regulacji napięcia wyjściowego w zakresie +/-10%
Zgodność z IEC/EN60335-1(PD3) i IEC/EN61558-1,-2,-16
Chłodzenie przy otwartym obiegu powietrza
Możliwość użytkowania na wysokości 5000m
Temperatura pracy od -30~+70°C
Niski profil 30mm
"
Dane techniczne
| kategoria | Nadrzędna Grupa Główna, Nadrzędna Grupa Główna\11. SIGNAGE, Nadrzędna Grupa Główna\2. EKO-LIGHT, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE TECHNICZNE, Nadrzędna Grupa Główna\DRZEWO_B2B\OŚWIETLENIE TECHNICZNE\ZASILACZ |
| Twr_UdostepniajWCenniku | 1 |
| Typ stanu | Na stanie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 159mm |
| NOWOŚCI | 21/22 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 97mm |
| PRODUCENT | Mean Well |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 30mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| MOC | 156W / 24V / 6.5A |
| Produkt niekupiony | Produkt nie kupiony przez klienta |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
