ZASILACZ LED 100W IP20 24V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 192 mm |
| NOWOŚCI | 23 |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.22 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 27 kg |
| WAGA BRUTTO | 0.26 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.3 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19.5 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 39 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100.0000 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 100W /24V / 4.2A |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 0.22 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.2 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.26 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100.0000 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 27 kg |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| NOWOŚCI | 23 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 192 mm |
| MOC | 100W /24V / 4.2A |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 39 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.3 |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
