Zasilacz Led Slim 60W IP20 24V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 312mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 90szt |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 60W / 24V / 2.5A |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| NOWOŚCI | 23 |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 18mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10kg |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.086kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 18mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000H |
| WAGA BRUTTO | 0.101kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.101kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 90szt |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000H |
| KATALOG | 2023 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10kg |
| NOWOŚCI | 23 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 18mm |
| MOC | 60W / 24V / 2.5A |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 18mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 312mm |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.086kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
