ZASILACZ LED 150W IP67
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 32mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP67 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 150W |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| MARKA | Eko-Light |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 230mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 18kg |
| WAGA NETTO | 0.763kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 65mm |
| WAGA BRUTTO | 0.85kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
