ZASILACZ LED 30W IP67 24V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zasilacz wykonany jest z najwyższej jakości materiałów dzięki czemu wykazuje się wysoką wydajnościa oraz długą żywotnością.
Zasialcz charakteryzuję się wysokim współczynnikiem szczelności IP67 dzięki czemu może być stosowany w miejscach, w których istnieje ryzyko pracy przy dużej wilgotności jak np. kuchnia czy łazienka oraz do zasilania instalacji na zewnątrz budynków.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.2 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 23 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40szt |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP67 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 30W / 24V / 1.25A |
| MATERIAŁ | METAL |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 202 mm |
| NOWOŚCI | 23 |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.30 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 34 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.30 kg |
| WAGA BRUTTO | 0.307 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.2 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 34 mm |
| NOWOŚCI | 23 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 202 mm |
| MOC | 30W / 24V / 1.25A |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 23 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.2 |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.2 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.30 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.2 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP67 |
| WAGA BRUTTO | 0.307 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40szt |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.30 kg |
| KATALOG | 2023 |
