ZASILACZ LED 60W IP67 24V
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.2 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 44 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP67 |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| MATERIAŁ | METAL |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 60W / 24V / 2.5A |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| NOWOŚCI | 23 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 72 mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 17.10 kg |
| WAGA NETTO | 0.79 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| WAGA BRUTTO | 0.80 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.2 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP67 |
| WAGA NETTO | 0.79 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| WAGA BRUTTO | 0.80 kg |
| KATALOG | 2023 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 17.10 kg |
| NOWOŚCI | 23 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 72 mm |
| MOC | 60W / 24V / 2.5A |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 44 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
