Zestaw Taśma COB 320/m RGB IP20 5m + Zasilacz
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.23kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | N/D |
| WAGA BRUTTO | 0.239kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.4kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | RGB |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 2mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | N/D |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| MATERIAŁ | FPC+ABS |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 36W |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | N/D |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 10mm |
| NOWOŚCI | 24 |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 5000mm |
