Zasilacz Led Slim 24W IP20
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000H |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 192mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 200szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 24W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 12V |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.045kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 18mm |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.055kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 18mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11kg |
| WAGA NETTO | 0.045kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.055kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000H |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 200szt |
| NAPIĘCIE | 12V |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 18mm |
| NOWOŚCI | 22/23 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 18mm |
| MOC | 24W |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 192mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
