Statyw Podwójny Bobby do Naświetlaczy LED 1,6m
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Wybierając Statyw Podwójny Bob, wybierasz nie tylko niezawodność, ale również wsparcie dla swoich codziennych wyzwań budowlanych. Dołącz do grona profesjonalistów, którzy polegają na jakości i wydajności - wybierz Statyw Podwójny Bob już dziś!
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 880mm |
| RODZINA LAMP | STATYW |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 880mm |
| NOWOŚCI | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| WAGA NETTO | 1.7kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| WAGA BRUTTO | 2.1kg |
| KOLOR | Żółty |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 67 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 650-1600mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MARKA | Eko-Light |
