Naświetlacz LED 30W 3000lm 5000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.1 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.6 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 95mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.3 |
| NOWOŚCI | 23 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3000 lm |
| MOC | 30W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.7kg |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| BARWA ŚWIATŁA | 5000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.264kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 145mm |
| MARKA | Eko-Light |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WAGA BRUTTO | 0.304kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 33mm |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.1 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 3000 lm |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 145mm |
| MOC | 30W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.3 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 33mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.6 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| CRI [RA] | >80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| BARWA ŚWIATŁA | 5000K |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.264kg |
| NOWOŚCI | 23 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.7kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 95mm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| WAGA BRUTTO | 0.304kg |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
