Naświetlacz Solarny Epad 5W 500lm 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampy z tej rodziny posiadają czujnik zmierzchowo-ruchowy i mają dwa tryby pracy:
- tryb pracy z czujnikiem – jeśli bateria jest powyżej 30%, po wykryciu ruchu lampa włącza się na 100%. Zasięg czujnika ruchu: 120° <6m. A następnie po 20 sekundach bez wykrycia ruchu wchodzi w tryb ekonomiczny 30% mocy i tak świeci do kolejnego wykrycia ruchu.
Jeśli bateria jest poniżej 30%, po wykryciu ruchu lampa włącza się na 100%. A następnie po 20 sekundach bez wykrycia ruchu lampa się wyłączy.
- tryb oświetlenia ciągłego – naciśnij przycisk przez 3 sekundy, do momentu mrugnięcia lampy. Po mrugnięciu lampa jest w trybie oświetlenia ciągłego i ma wyłączony czujnik zmierzchu oraz ruchu, także świeci cały czas do momentu rozładowania baterii i samoczynnie przechodzi w tryb pracy z czujnikiem.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500 Lm |
| NAPIĘCIE | 3.7V/3000mA |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne ABS + Poliwęglan |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.3kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.61kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 235mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.72kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 149mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 90° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.2 |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 31mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.9 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| CRI [RA] | 80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 18szt |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 2.3Wp Monokrystaliczny |
| MOC | 5W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 18szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| KATALOG | 2023 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500 Lm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOC | 5W |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.61kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23.9 |
| CRI [RA] | 80 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| WAGA BRUTTO | 0.72kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 235mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 90° |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 2.3Wp Monokrystaliczny |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.3kg |
| NAPIĘCIE | 3.7V/3000mA |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 149mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 31mm |
| MARKA | Eko-Light |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne ABS + Poliwęglan |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.2 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
| PRODUCENT | Eko-Light |
