NAŚWIETLACZ LED 10W BIAŁY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 10W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | METAL |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.27kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 800Lm |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.80kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 135 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.27kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40szt |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.80kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8.5 |
| MOC | 10W |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 800Lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| MARKA | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 135 mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WAGA NETTO | 0.25kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.5 |
| MATERIAŁ | METAL |
