Naświetlacz LED 20W 2000lm 5000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| BARWA ŚWIATŁA | 5000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.163kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 115mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WAGA BRUTTO | 0.187kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 27mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.1 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30szt |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOC | 20W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2000 Lm |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.2kg |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 27mm |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13.5 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2000 Lm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.1 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| CRI [RA] | >80 |
| KATALOG | 2023 |
| BARWA ŚWIATŁA | 5000K |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WAGA NETTO | 0.163kg |
| MOC | 20W |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.2kg |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.187kg |
| NOWOŚCI | 23 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 75mm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 115mm |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| KOLOR | CZARNY |
