NAŚWIETLACZ LED 200W. BARWA: 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 ° |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 2.45 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 380 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 2.60 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 36 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 16000 lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| KOLOR | CZARNY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.25 kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 200W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Uziemienie | Nie |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 16000 lm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 36 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| WAGA NETTO | 2.45 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 380 mm |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA BRUTTO | 2.60 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| MOC | 200W |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KATALOG | 2023 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| KOLOR | CZARNY |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 ° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 280 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.25 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
