Naświetlacz LED 50W PIR 5000lm 5000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOC | 50W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5000 lm |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| BARWA ŚWIATŁA | 5000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.425kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180mm |
| MARKA | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WAGA BRUTTO | 0.5kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 57mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19.3 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.8 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 174mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19.9 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| KOLOR | CZARNY |
| NOWOŚCI | 23 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| NAPIĘCIE | 230V |
| KOLOR | CZARNY |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 174mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 5000 lm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19.3 |
| BARWA ŚWIATŁA | 5000K |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| CRI [RA] | >80 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 19.9 |
| MOC | 50W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| WAGA NETTO | 0.425kg |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 57mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.5kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.8 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11kg |
| NOWOŚCI | 23 |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + PC |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
