Naświetlacz Solarny Milo 8W 1000lm 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- tryb A – po wykryciu ruchu lampa włącza się na 100% i działa tak przez 20 sekund po czym się wyłączy do kolejnego wykrycia ruchu
- tryb B – lampa jest wyłączona za dnia, natomiast po zmroku automatycznie będzie świecić na 30% mocy bez wykrycia ruchu, natomiast po wykryciu ruchu zapala się na 100% mocy, następnie po 20 sekundach bez wykrycia ruchu lampa wraca do 30% swojej mocy
- tryb C – lampa jest wyłączona za dnia, natomiast po zmroku automatycznie będzie świecić na 30% - czujnik ruchu jest tutaj dezaktywowany
- tryb Awaryjny – dezaktywowany jest czujnik zmierzchu oraz ruchu lampa będzie świecić cały czas na 30% mocy
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 90°/140° |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.77kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 215mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.9 |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| CRI [RA] | 80 |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 98.5mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 4Wp Monokrystaliczny |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOC | 8W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1000 lm |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne ABS + Poliwęglan |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 16kg |
| NAPIĘCIE | 3.7V/5200mAh |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.67kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 240mm |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 16kg |
| NAPIĘCIE | 3.7V/5200mAh |
| MARKA | Eko-Light |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| KATALOG | 2023 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne ABS + Poliwęglan |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 215mm |
| CRI [RA] | 80 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOC | 8W |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.67kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| KĄT ŚWIECENIA | 90°/140° |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.77kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24.9 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 98.5mm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1000 lm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 240mm |
| KOLOR | CZARNY |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 4Wp Monokrystaliczny |
