Naświetlacz Solarny Fokus 60W 900lm 6000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- ON/OFF – włączamy / wyłączamy lampę
- +/- - rozjaśniamy/przyciemniamy lampę
- słoneczko u góry – pełna moc
- słoneczko na dole – połowa mocy
- AUTO – po zmroku lampa zapali się na 100% mocy i będzie tak świeci przez 1h, następnie przez 1-2h lampa będzie świecić na 70% mocy, następnie 3-4h lampa będzie świecić 70%-40% mocy, następnie będzie powoli się ściemniać aż do 20% mocy i będzie tak pracować do rana.
- WAKE UP – kontrolny przycisk który należy włączyć przed pierwszym uruchomieniem
- 3/5/8h – wybieramy po jakim czasie lampa ma się wyłączyć od pierwszego włączenia.
W tych lampach mamy możliwość zainstalowania panelu na zewnątrz, a źródła wewnątrz. Kabel łączący panel z oprawą ma długość: 1m. Po rozłączeniu źródła od panelu dezaktywujemy czujnik zmierzchu i lampa świeci cały czas.
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 900 lm |
| NAPIĘCIE | 3.2V/10000mAh |
| MATERIAŁ | Poliwęglan + Aluminium + Szkło |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.19kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 1.8kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 375mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA BRUTTO | 1.89kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 375mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 90° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| CRI [RA] | 70 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 15Wp Monokrystaliczny |
| MOC | 60W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| WAGA BRUTTO | 1.89kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 375mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 90° |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| WAGA NETTO | 1.8kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 375mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 900 lm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.19kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 38 |
| KOLOR | CZARNY |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 15Wp Monokrystaliczny |
| KATALOG | 2023 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5szt |
| MARKA | Eko-Light |
| MATERIAŁ | Poliwęglan + Aluminium + Szkło |
| NOWOŚCI | 23 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| NAPIĘCIE | 3.2V/10000mAh |
| MOC | 60W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| CRI [RA] | 70 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 31.5 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
