NAŚWIETLACZ LED 20W BIAŁY PIR
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.74kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| MATERIAŁ | METAL |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 160 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| MOC | 20W |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1600Lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 125 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 25 mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 |
| WAGA NETTO | 0.72kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
