NAŚWIETLACZ LED 20W BIAŁY
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA BRUTTO | 0.58 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 46 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1600 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| KOLOR | BIAŁY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.00 kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOC | 20W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Uziemienie | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 ° |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | METAL |
| WAGA NETTO | 0.5 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.00 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| MATERIAŁ | METAL |
| KĄT ŚWIECENIA | 120 ° |
| MOC | 20W |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 46 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1600 lm |
| KOLOR | BIAŁY |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 180 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA NETTO | 0.5 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.58 kg |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
