Naświetlacz Led Przenośny Work 50W 4000K IP65
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | ALUMINIUM + SZKŁO |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 11.5kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 253mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 57mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA NETTO | 0.98kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 110° |
| WAGA BRUTTO | 1.07kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25.5 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| KOLOR | CZARNY / ŻÓŁTY |
| RODZINA LAMP | STATYW |
| CRI [RA] | ≥80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 249mm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 10 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 50W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4300lm(120°) / 5000lm (360°) |
