Żarówka LED E27 8.5W 2700K 806lm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Led zintegrowany | Nie |
| PRODUCENT | OSRAM |
| KĄT ŚWIECENIA | 330° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GWINT | E27 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| RODZINA LAMP | OSRAM |
| MOC | 8.5W |
| NOWOŚCI | 23 |
| NAPIĘCIE | 230V |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 806lm |
