Żarówka Filamentowa LED 4W G45 E27 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Szkło |
| MOC | 4W |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400 Lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø45mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.8 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.8 |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GWINT | E27 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 74mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100.0000 |
