Żarówka LED E27 19W 3000K 2451lm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| NAPIĘCIE | 230V |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2451lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 68mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 68mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| Led zintegrowany | Nie |
| PRODUCENT | OSRAM |
| KĄT ŚWIECENIA | 200° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GWINT | E27 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 15000 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | >80 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 128mm |
| RODZINA LAMP | OSRAM |
| MOC | 19W |
| NOWOŚCI | 23 |
