Żarówka LED 11W E27 A60. Barwa: Zimna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowany gwint nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej, a sam montaż polega na wymianie 1:1 żarówki LED z żarówką tradycyjną.
Miła dla oka barwa światła nie wywołuje efektu zmęczonych oczu, ponieważ żarówki świecą w ciągłym paśmie, na równej częstotliwości, energooszczędna pozwala na zaoszczędzenie energii elektrycznej.
Żarówki LED od firmy Eko-Light charakteryzują się nawet 50 razy dłuższą żywotnością niż standardowe żarówki.
Dane techniczne
| MOC | 11W |
| GWINT | E27 |
| KATALOG | 2023 |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1055 lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø60 mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 109 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 150szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
