Żarówka LED E27 17,5W 2700K A67
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 67mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Led zintegrowany | Nie |
| PRODUCENT | PHILIPS |
| KĄT ŚWIECENIA | 150° |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GWINT | E27 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 15000H |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | 80-90 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 111mm |
| RODZINA LAMP | PHILIPS |
| MOC | 17.5W |
| NOWOŚCI | 23 |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2452lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 67mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
