Żarówka Filamentowa LED 7W G125 E27 4000k
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.20 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 125mm |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.23 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 125mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 806 lm |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 170mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 40szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| MOC | 7W |
| GWINT | E27 |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Szkło |
