Żarówka LED 5W E27 G45. Barwa: Ciepła
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowany gwint nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej, a sam montaż polega na wymianie 1:1 żarówki LED z żarówką tradycyjną.
Miła dla oka barwa światła nie wywołuje efektu zmęczonych oczu, ponieważ żarówki świecą w ciągłym paśmie, na równej częstotliwości, a energooszczędna klasa pozwala na zaoszczędzenie energii elektrycznej.
Żarówki LED od firmy Eko-Light charakteryzują się nawet 50 razy dłuższą żywotnością niż standardowe żarówki.
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 79 mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| KĄT ŚWIECENIA | 160° |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| MOC | 5W |
| GWINT | E27 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø45 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400 Lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| Uziemienie | Nie |
