Żarówka LED 15W E27 A60 6000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 123mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1500lm |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 15W |
| GWINT | E27 |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Led zintegrowany | Nie |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MATERIAŁ | PLASTIK + ALUMINIUM |
| KĄT ŚWIECENIA | 200° |
| WAGA NETTO | 0.04kg |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.055kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CRI [RA] | ≥80 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 12.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| NOWOŚCI | 24 |
