Żarówka Filamentowa LED 6W ST64 E27 2700K Amber
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Bańka żarówki ma podłużny kształt oraz wyjątkowy bursztynowy kolor, który pięknie oświetli każde wnętrze. Tę żarówkę można doskonale wyeksponować, umieszczając ją na przykład w drucianych abażurach. Ten model świetnie sprawdzi się zarówno w zastosowaniach domowych, jak i komercyjnych.
Dane techniczne
| MATERIAŁ | Szkło |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7kg |
| WAGA NETTO | 0.04kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 64mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.06kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 64mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 16.4 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.2 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 7.2 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 290° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 140mm |
| Led zintegrowany | Nie |
| KOLOR | - |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Uziemienie | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| CRI [RA] | 80 |
| MOC | 6W |
| GWINT | E27 |
| NOWOŚCI | 22 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 700lm |
| NAPIĘCIE | 230V |
