Żarówka Filamentowa LED 7W G125 E27 GOLD Barwa: Ciepła
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Pozłacany wierzchołek żarówki nadaje jej niepowtarzalny wygląd oraz pozwala chronić nasze oczy przed nadmiernym olśnieniem.
Żarówki tego typu idealnie nadają sie do zastosowania w lampach domowych, do oświetlenia luster, w restaracjach czy sklepach.
Dane techniczne
| MOC | 7W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KATALOG | 2023 |
| MATERIAŁ | Szkło |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø125mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA NETTO | 0.08 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 806 lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20.5 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 13 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 175mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| Uziemienie | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20szt |
| GWINT | E27 |
| KĄT ŚWIECENIA | 290° |
