Żarówka Filamentowa LED 5W A60 E27 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MATERIAŁ | Szkło |
| KĄT ŚWIECENIA | 360° |
| WAGA NETTO | 0.06 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA BRUTTO | 0.062 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 64 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Led zintegrowany | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 105 mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 32.5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 600 Lm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 6.20 kg |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOC | 5W |
| GWINT | E27 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
