Plafon mleczne kule czarny PERLA 5 33485
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33485
- Seria: Perla
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Perla
- Kolor: czarny, biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 5
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 10 cm
- Wysokość: 34 cm
- Szerokość: 25 cm
- Głębokość: 31 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Tak
Dane techniczne
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 10 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Głębokość | 31 cm |
| Szerokość | 25 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 5 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
