Lampa wisząca kule PERLA LUX 5 Biały 40786
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40786
- Seria: Perla Lux
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Perla Lux
- Kolor: złoty/biały
- Materiał korpusu: stal mosiądzowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 5 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/mleczny
- Wysokość klosza: 4 x 10 cm , 1 x 12 cm
- Wysokość: max 110 cm
- Głębokość: 22 cm
- Szerokość: 22 cm
Szukasz idealnej lampy do salonu, jadalni, a może biura? Lampy wiszące PERLA LUX to rodzina niezwykle stylowych lamp, które łączą ze sobą wyrafinowany charakter złota z delikatnością szkła nadając wnętrzu wyrazistego charakteru. Idealnie sprawdzą się zarówno w nowocześnie, jak i klasycznie urządzonych pomieszczeniach mieszkalnych oraz różnych miejscach przestrzeni publicznej.
Lampa wisząca PERLA LUX 5 to konstrukcja oparta na kompozycji pięciu szklanych kloszy w kolorze białym (o średnicy 10 cm) okalających stelaż w kolorze szczotkowanego złota o średnicy 2 cm. Klosze są matowe i mleczne dając efekt delikatnie stonowanego oświetlenia. Stelaż zawieszony jest na kablu, który można skrócić w zależności od potrzeby. Zastosowane do produkcji materiały (m.in. stal mosiądzowana) dają pewność odporności lampy na codzienne użytkowanie i gwarancję długotrwałego, estetycznego wyglądu.
Istnieje możliwość regulacji wysokości lampy dzięki modyfikacji długości kabla. Maksymalna wysokość, którą może osiągnąć to 110 cm.
Lampa wisząca PERLA LUX 5 posiada pięć gniazd G9, które umożliwiają używanie żarówek o maksymalnej mocy 12W LED.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| KOLOR | id_15 |
| Wys/szer / średnica klosza | 4*10 , 1*12 / 4*10 , 1*12 |
| Wysokość | max 110 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 5 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal mosiądzowana |
