Plafon PERLA LUX 3 Biały 40776
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40776
- Seria: Perla Lux
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Perla Lux
- Kolor: złoty/biały
- Materiał korpusu: stal mosiądzowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 3 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/mleczny
- Wysokość klosza: 10 cm
- Wysokość: 33 cm
- Szerokość: 22 cm
- Głębokość: 22 cm
Stylowa lampa sufitowa PERLA LUX 3 stanowi wyjątkowy element dekoracyjny, który przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu wyrafinowanego charakteru. Tworzy zachwycający efekt wprowadzając subtelne akcenty luksusu. Mosiężne wykończenie, delikatność szklanego klosza subtelnie i harmonijnie wpasowują się niemalże w każdy styl aranżacyjny wnętrza podkreślając jego wyjątkowość. Lampa idealnie komponować się będzie z pozostałymi modelami z rodziny PERLA LUX nadając wnętrzu klasy.
Lampa sufitowa PERLA LUX 3 to konstrukcja oparta na kompozycji trzech szklanych, kloszy w kolorze białym (o średnicy 10 cm) umieszczonych na stelażu w kolorze szczotkowanego złota o średnicy 2 cm. Klosze są matowe i mleczne dając efekt delikatnie stonowanego oświetlenia. Lampa sprawdzi się jako dodatkowy element dekoracyjny i oświetleniowy. Zastosowane do produkcji materiały (m.in. stal mosiądzowana) dają pewność odporności lampy na codzienne użytkowanie i gwarancję długotrwałego, estetycznego wyglądu.
Lampa sufitowa PERLA LUX posiada trzy gniazda G9, które umożliwiają używanie żarówek o maksymalnej mocy 12W LED.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 3 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal mosiądzowana |
| KOLOR | id_15 |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 10 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
