Plafon kula złoty beż PERLA 1 33602
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33602
- Seria: Perla
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Perla
- Kolor: biały, złoty beż
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 1
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 10 cm
- Wysokość: 26 cm
- Szerokość: 20 cm
- Głębokość: 26 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 1 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_0 |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 10 cm |
| Wysokość | 18 cm |
| Głębokość | 16 cm |
| Szerokość | 14 cm |
| Materiał klosza | szkło |
