Plafon PERLA LUX 4 Transparentny 40853
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40853
- Seria: Perla Lux
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Perla Lux
- Kolor: złoty/transparentny
- Materiał korpusu: stal mosiądzowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 4 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/transparentny
- Wysokość klosza: 3 x 10 cm 1 x 12 cm
- Wysokość: 42 cm
- Szerokość: 22 cm
- Głębokość: 22 cm
PERLA LUX to lampy sufitowe, które dodadzą twojemu wnętrzu blasku i wyrafinowanego stylu. Ich niebanalny design w stylu glamour łączy elegancję i funkcjonalność, które sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych (np. salon, sypialnia) i przestrzeni komercyjnych (np. restauracje, hotele). Doskonale komponują się z wnętrzami klasycznymi i nowoczesnymi. Dostępność wielu wariantów lampy daje możliwość stworzenia z wybranych modeli zestawu, który będzie spójnym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia.
Lampa sufitowa PERLA LUX 4 to konstrukcja oparta na kompozycji czterech transparentnych szklanych kloszy: trzy boczne klosze mają średnicę 10 cm, a jeden (umieszczony na dole lampy) ma średnicę 12 cm. Klosze niesymetrycznie okalają stelaż w postaci złotej rurki o średnicy 2 cm. Zastosowane do produkcji materiały (m.in. stal mosiądzowana) dają pewność odporności lampy na codzienne użytkowanie i gwarancję długotrwałego, estetycznego wyglądu.
Lampa sufitowa PERLA LUX 4 posiada jedno gniazdo G9, które umożliwia używanie żarówek o maksymalnej mocy 12W LED.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| Wysokość | 42 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | transparentny |
| Liczba żródeł światła | 4 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal mosiądzowana |
| KOLOR | id_15 |
| Wys/szer / średnica klosza | 3*10 , 1*12 / 3*10 , 1*12 |
