Lampa wisząca kule PERLA 4 czarny 33487
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33487
- Seria: Perla
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Perla
- Kolor: czarny, biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 4
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 12 x 14 cm
- Wysokość: 46 cm
- Szerokość: 27 cm
- Głębokość: 27 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 4 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 12,14 * 12,14 cm |
| Wysokość | max 100 cm |
| Głębokość | 27 cm |
| Szerokość | 27 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
