Plafon PERLA LUX 1 Tranparentny 40851
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40851
- Seria: Perla Lux
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Perla Lux
- Kolor: złoty/transparentny
- Materiał korpusu: stal mosiądzowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/transparentny
- Wysokość klosza: 10 cm
- Wysokość: 13 cm
- Głębokość: 10 cm
- Szerokość: 10 cm
Chcesz nadać swojemu wnętrzu luksusowego, ale nienachalnego charakteru? Lampa sufitowa PERLA LUX to połączenie nowoczesnego designu i elegancji, które nada pomieszczeniu subtelnego, choć wyrafinowanego stylu. Mosiężne wykończenie, delikatność szklanego klosza subtelnie i harmonijnie wpasowują się niemalże w każdy styl aranżacyjny wnętrza podkreślając jego wyjątkowy klimat.
Lampa sufitowa PERLA LUX 1 to niewielki, transparentny klosz (jego średnica wynosi 10 cm), który umieszczono na podsufitce w złotym kolorze wykonanej ze szczotkowanej stali mosiądzowanej. Lampa sprawdzi się jako dodatkowy element dekoracyjny i oświetleniowy. Zastosowane do produkcji materiały dają pewność odporności lampy na codzienne użytkowanie i gwarancję długotrwałego, estetycznego wyglądu.
Może zostać umieszczona zarówno na suficie, jak i ścianie pełniąc rolę kinkietu. Idealnie komponować się będzie z pozostałymi modelami z rodziny PERLA LUX nadając wnętrzu klasy.
Lampa sufitowa PERLA LUX posiada jedno gniazdo G9, które umożliwia używanie żarówek o maksymalnej mocy 12W LED.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| Wysokość | 13 cm |
| Głębokość | 10 cm |
| Szerokość | 10 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | transparentny |
| Liczba żródeł światła | 1 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal mosiądzowana |
| KOLOR | id_15 |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 10 cm |
