Plafon PERLA LUX 5 Biały 40778
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40778
- Seria: Perla Lux
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Perla Lux
- Kolor: złoty/biały
- Materiał korpusu: stal mosiądzowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 5 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/mleczny
- Wysokość klosza: 4 x 10 1 x 12
- Wysokość: 42 cm
- Szerokość: 22 cm
- Głębokość: 22 cm
PERLA LUX to lampy sufitowe, które dodadzą twojemu wnętrzu blasku i wyrafinowanego stylu. Ich niebanalny design w stylu glamour łączy elegancję i funkcjonalność, które sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych (np. salon, sypialnia) i przestrzeni komercyjnych (np. restauracje, hotele). Doskonale komponują się z wnętrzami klasycznymi i nowoczesnymi. Dostępność wielu wariantów lampy daje możliwość stworzenia z wybranych modeli zestawu, który będzie spójnym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia.
Lampa sufitowa PERLA LUX 5 to konstrukcja oparta na kompozycji pięciu szklanych kloszy w kolorze białym: cztery boczne klosze mają średnicę 10 cm, a jeden (umieszczony na dole lampy) ma średnicę 12 cm. Klosze są matowe i mleczne dając efekt delikatnie stonowanego oświetlenia. Niesymetrycznie okalają stelaż w postaci złotej rurki o średnicy 2 cm. Zastosowane do produkcji materiały (m.in. stal mosiądzowana) dają pewność odporności lampy na codzienne użytkowanie i gwarancję długotrwałego, estetycznego wyglądu.
Lampa sufitowa PERLA LUX posiada pięć gniazd G9, które umożliwiają używanie żarówek o maksymalnej mocy 12W LED.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | 5 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal mosiądzowana |
| KOLOR | id_15 |
| Wys/szer / średnica klosza | 4*10 , 1*12 / 4*10 , 1*12 |
| Wysokość | 42 cm |
| Głębokość | 22 cm |
| Szerokość | 22 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
