Lampa wisząca kule PERLA LUX 4 Biały 40780
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40780
- Seria: Perla Lux
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Perla Lux
- Kolor: złoty/biały
- Materiał korpusu: stal mosiądzowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 4 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/mleczny
- Wysokość klosza: 3 x 10 cm , 1 x 12 cm
- Wysokość: max 110 cm
- Szerokość: 22 cm
- Głębokość: 22 cm
PERLA LUX to lampy wiszące w stylu glamour łączą elegancję i funkcjonalność, które sprawdzą się w pomieszczeniach mieszkalnych (np. salon, sypialnia) i przestrzeni publicznych (np. restauracje, hotele). Mosiężne wykończenie, delikatność szklanego klosza subtelnie i harmonijnie wpasowują się niemalże w każdy styl aranżacyjny wnętrza podkreślając jego wyjątkowy klimat.
Lampa wisząca PERLA LUX 4 to konstrukcja oparta na kompozycji czterech szklanych kloszy w kolorze białym (o średnicy 10 cm) okalających stelaż w kolorze szczotkowanego złota o średnicy 2 cm. Klosze są matowe i mleczne dając efekt delikatnie stonowanego oświetlenia. Stelaż zawieszony jest na kablu, który można skrócić w zależności od potrzeby. Zastosowane do produkcji materiały (m.in. stal mosiądzowana) dają pewność odporności lampy na codzienne użytkowanie i gwarancję długotrwałego, estetycznego wyglądu.
Istnieje możliwość regulacji wysokości lampy dzięki modyfikacji długości kabla. Maksymalna wysokość, którą może osiągnąć to 110 cm.
Lampa wisząca PERLA LUX 4 posiada cztery gniazda G9, które umożliwiają używanie żarówek o maksymalnej mocy 12W LED.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 4 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal mosiądzowana |
| KOLOR | id_15 |
| Wys/szer / średnica klosza | 3*10 , 1*12 / 3*10 , 1*12 |
| Wysokość | max 110 cm |
| Głębokość | 22 cm |
