Lampa wisząca kule PERLA LUX 3 Transparentny 40855
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40855
- Seria: Perla Lux
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Żyrandol
- Kolekcja: Perla Lux
- Kolor: złoty/transparentny
- Materiał korpusu: stal mosiądzowana
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 3 x G9 max 12W led
- Klasa szczelności: IP20
- Materiał klosza: klosz szklany/transparentny
- Wysokość klosza: 3 x 10 cm
- Wysokość: max 110 cm
- Głębokość: 22 cm
- Szerokość: 22 cm
Chcesz wprowadzić elegancję i nowoczesny styl do swojego wnętrza? Lampy wiszące PERLA LUX wyróżnia przyciągający wzrok design, który łączy ze sobą wyrafinowany charakter złota z delikatnością mlecznego szkła tworząc unikalny efekt wizualny. Doskonale komponują się z wnętrzami klasycznymi i nowoczesnymi. Dostępność wielu wariantów lampy daje możliwość stworzenia z wybranych modeli zestawu, który będzie spójnym elementem dekoracyjnym każdego pomieszczenia.
Lampa wisząca PERLA LUX 3 to konstrukcja oparta na kompozycji trzech transparentnych, szklanych kloszy (o średnicy 10 cm) okalających stelaż w kolorze szczotkowanego złota o średnicy 2 cm. Stelaż zawieszony jest na kablu, którego długość można modyfikować w zależności od potrzeby. Zastosowane do produkcji materiały (m.in. stal mosiądzowana) dają pewność odporności lampy na codzienne użytkowanie i gwarancję długotrwałego, estetycznego wyglądu.
Istnieje możliwość regulacji wysokości lampy dzięki modyfikacji długości kabla. Maksymalna wysokość, którą może osiągnąć to 110 cm.
Lampa wisząca PERLA LUX 3 posiada trzy gniazda G9, które umożliwiają używanie żarówek o maksymalnej mocy 12W LED.
UWAGA! Brak żarówek w komplecie.
Dane techniczne
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | transparentny |
| Liczba żródeł światła | 3 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal mosiądzowana |
| KOLOR | id_15 |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 10 cm |
| Wysokość | max 110 cm |
| Głębokość | 22 cm |
