Plafon mleczne kule czarny PERLA 3 33484
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/33484
- Seria: Perla
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Perla
- Kolor: czarny, biały
- Kolor klosza / abażuru: biały
- Materiał klosza / abażuru: klosz szklany
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Rodzaj oprawki: G9 LED
- Ilość źródeł światła: 3
- Maksymalna moc pojedynczego źródła światła: 12W Led
- Wysokość klosza: 10 cm
- Wysokość: 26 cm
- Szerokość: 20 cm
- Głębokość: 26 cm
- Kraj produkcji: Polska
- Klasa szczelności: IP20
- Podział świecenia: Nie
Dane techniczne
| Wysokość | 26 cm |
| Głębokość | 26 cm |
| Szerokość | 20 cm |
| Materiał klosza | szkło |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Liczba żródeł światła | 3 x G9 max 12W LED |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| KOLOR | id_1 |
| Wys/szer / średnica klosza | 10 * 10 cm |
