Latarnia Solarna Via 200W 2400lm 6000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- ON – włączamy lampę w trybie AUTO – funkcja działa jednorazowo
- OFF – wyłączamy lampę – funkcja działa jednorazowo
- Słoneczko po lewej stronie pilota – włączenie światła na 100% mocy, i działa z tą mocą do rozładowania baterii. Funkcja działa jednorazowo.
- PIR – włączenie czujnika ruchowego – bez wykrycia ruchu lampa działa na 10% mocy, po wykryciu ruchu lampa zapala się na 100% i działa tak przez 20 sekund, po czym wraca do 10% mocy - gdy włączymy ten tryb codziennie lampa będzie pracować w tym trybie każdego dnia, do momentu włączenia innego trybu.
- 3H – lampa działa na 75% mocy, po czym po trzech godzinach wyłącza się - gdy włączymy ten tryb codziennie lampa będzie pracować w tym trybie do momentu włączenia innego trybu. Czyli od pierwszego włączenia będzie działać przez 3h po czym się wyłączy.
- 4H + PIR – lampa działa w trybie AUTO, a po 4 godzinach aktywuje się czujnik ruchowy i po wykryciu ruchu działa na 60% mocy i świeci przez 20sek, następnie bez ruchu przełącza się w tryb ekonomiczny i świeci z 10% mocą aż do rana, wykrycia kolejnego ruchu lub gdy spadnie poziom baterii poniżej 10% to lampa się wyłączy. Gdy włączymy ten tryb, lampa będzie pracować codziennie w tym trybie do momentu włączenia innego trybu.
- 6H – lampa działa w trybie AUTO, a po 6 godzinach wyłączy się. Gdy włączymy ten tryb codziennie lampa będzie pracować w tym trybie do momentu włączenia innego trybu.
- AUTO – lampa zapala się na 60% mocy i powoli zaczyna słabnąć przez 12H aż do osiągnięcia 8% mocy. Super tryb ponieważ w gospodarstwach domowych istotne jest aby lampa w okresie zimowym zapaliła się około godziny 17 i świeciła z odpowiednią mocą, a w nocy nie zależy nam na mocnym świetle, ale chcemy aby coś się świeciło więc lampa powoli będzie przygasała i nad ranem będzie to 8%. Dzięki temu mamy światło całą noc i chronimy baterie w oprawie.
Do lamp należy dokupić uchwyt montażowy VIA – EKO9168
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 2.9kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 717mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6000K |
| WAGA BRUTTO | 3.3kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 53mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| KĄT ŚWIECENIA | 70°/140° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 57 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27.5 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 270mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 72.5 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| CRI [RA] | 70 |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 20Wp Monokrystaliczny |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 6szt |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| MOC | 200W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP54 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2400 lm |
| NAPIĘCIE | 3.2V/20000mAh |
| MATERIAŁ | Poliwęglan + Aluminium + Szkło |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 20.8kg |
