Latarnia Solarna Kers 50W 500lm 6500K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYSOKOŚĆ (mm) | 50.6mm |
| KOLOR | CZARNY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| ZASILANIE | BATERIA SOLARNA |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 30 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOC | 50W LED |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500lm |
| NAPIĘCIE | Bateria Litowa 3.7V/2000mAh. Panel Solarny: 5V/5W |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE ABS + SZKŁO HARTOWANE |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 16.2kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 260mm |
| MARKA | Eko-Light |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| WAGA NETTO | 0.4kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 138mm |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Tak |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WAGA BRUTTO | 0.45kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14 |
| RODZINA LAMP | KERS |
| CRI [RA] | 70 |
